O mnie

Kim jestem ?

Kurą Domowvą – wykonuję codzienne czynności, które mogły by o tym świadczyć. Często piorę, czasem sprzątam , prawie codziennie gotuję.

Wychowuję dzieci – Kogucika, Kurczaka i Pisklaka – trzech osobników płci męskiej. Wychowuję… nie hoduję, chociaż nie raz miałam wrażenie, że mogłabym dać sobie spokój i ograniczyć się do hodowli – nakarmić i wypuścić w świat. Ale Kwoka ze mnie , więc dbam, biorę pod skrzydła i może wyrośnie to na ludzi  🙂

Mam męża – a jakże !  😉

Kim byłam ?

Byłam pełną zapału, młodą kozą ze wsi, która wymyśliła sobie, że będzie studiować „projektowanie ubioru” w wielkim mieście. Przyłapana przez miłość, zostałam w nim na dobre ( na dobre i na złe – po odejściu od ołtarza reklamacji nie uwzględnia się 😉  ) Artystyczna dusza szukająca swojego szczęścia. Długo byłam krawcową, przez jakiś czas projektantką, z upływem lat zostałam fryzjerką i makijażystką.

Wszystkim tym byłam.

Wszystkim tym jestem.

Kim będę?

Wszystkim tym zawsze będę i będę zawsze Kurą Matką i chociaż artystyczna dusza we mnie już nie tak jaskrawa, odkrywam w sobie nowe barwy poprzez pisanie bloga.

Blog.

O moim życiu dawniej, o początkach w mieście, jak sobie radzę i jak sobie nie radzę. O moim życiu  „teraz” w porównaniu z „kiedyś”.  O tym co myślę a co czuję. O tym jak robię a jak chciałabym robić tudzież nie robić.

Blog o tym jak dziewczyna ze wsi radzi sobie w metropolii.

Zapraszam Cię do mojego miejskiego wiejskiego życia.