Osiągnęłam pełnoletniość!

Nadszedł październik a z nim na dobre zadomowiła się jesień. Zielone zmienia się w żółte, pomarańczowe i czerwone… Pięknie! Bardzo lubię gdy jesień jest Polska Złota ( Polskie Złote też lubię, zwłaszcza gdy zamieszkują mój portfel 😉 ) To moja pora roku. Urodziłam się dzisiaj, co umieściło mnie w znaku Wagi – cudowny , najlepszy z możliwych znak, który sprawia, że jestem tak zrównoważona. Po równo mam w sobie spokoju i furii, po równo normalności i wariactwa, tak samo dużo talentu ile beztalencia. Dla równowagi mam dwie szczupłe nogi tuż pod mniej szczupłym dupskiem i brzuchem 😀 Gwiazdy nie miały wpływu na mieszaninę Wagi z innym znakiem, więc już nie wyszło dla równowagi w dzieciach, tak więc mam ich nie do pary i tylko jednej płci – ale już dla równowagi kocham ich tak samo mocno jak mocno potrafią mnie wkurzać.

W październiku ślubowałam mojemu mężowi i w październiku będę świętować imieniny mojej patronki ( notabene królowej, więc moje życie jakby musi być na wysokim poziomie … co prawda wyprowadziłam się z gór, ale mieszkając na Jeżycach było to trzecie piętro, zatem wysoko a obecnie mieszkam na Górczynie więc wszytko się zgadza 😉 )

Październik – toż to czas studenckich początków, tak więc i ja w tym miesiącu pojawiłam się w Poznaniu aby rozpocząć studencki okres w moim życiu. Dzisiaj dotarło do mnie, że właśnie osiągnęłam pełnoletniość wielkomiejskiego życia.

Dokładnie osiemnaście lat temu zamieszkałam w metropolii.

Czy to czyni mnie dorosłą mieszczanką czy może dojrzałą metropolitanką ? 😀 Czekają mnie przywileje? Alkohol już mogę na mieście albo coś? 😀 Czy może to nic nie zmienia i jestem nadal zwykłą Kurą Domową w wielkim mieście? Gdzie mam się udać po świadectwo miejskiej dojrzałości/dorosłości? Czeka mnie jakiś egzamin? Nie lubię egzaminów, ale przed żadnym jeszcze nie uciekłam, tak więc czekam na wezwanie… i wyzwania! A tym czasem życzcie mi powodzenia w dorosłym życiu 😉

3 myśli na temat “Osiągnęłam pełnoletniość!

  1. Powodzenia 😁😁 po odbiór świadectwa dojrzałości zapraszam na 4 Piętro pok. Nr 46 🥂🍾🍸🍹 ileż okazji się zebrało w tym październiku

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s